Norské outdoorové sportovní oblečení a příslušenství


Growers Cup

 • Grower’s cup můžete koupit v těchto prodejnách

  GrowersCup_logo

  LAHODNÁ ČERSTVÁ KÁVA VYJÍMEČNÉ KVALITY

  Káva je ve své podstatě „nápoj všech lidí“. Připravují si ji a vychutnávají miliony lidí na celém světě a je zdrojem energie na celý den. To samé platí pro čaj. Většina z nás si své ráno nedokáže představit bez lahodného šálku kávy nebo čaje.

  Máte také rádi dobrou kávu nebo čaj a rádi byste si ji vychutnali kdekoliv a kdykoliv?

  Dánská firma Grower’s cup přichází se zajímavým a neotřelým řešením. Grower’s Cup nabízí speciálně provedený sáček kávy nebo čaje, který umožní přípravu jednoduše a v podstatě kdekoliv. Potřebujete pouze horkou vodu a šálek nebo nádobu, do kterého si připravenou kávu nalijete.

  Prostý nápad, ale skvěle připravená káva

  growers-prosty-napad

  Nepotřebujete žádný další přístroj, vše se děje jen pomocí speciálního patentovaného balení této kávy. Za pár minut Vám balení Grower´s cup připraví 300 nebo 400 ml opravdu lahodné kávy nebo čaje s jasným původem. Nyní se na cestách nemusíte spokojit s instantní kávou, čajem. Vychutnejte si šálek opravdu lahodné kávy nebo čaje kdykoli a kdekoli.

  Coffeebrewer je v podstatě něco mezi překapávačem a kávovou konvičkou zvanou French Press. Uvnitř papírového polyetylénem potaženého sáčku o něco málo menší velikosti než je papír A5 a tloušťky zhruba 1 cm se nachází „kapsa“, resp. filtr až s 20 gramy čerstvě umleté kávy. Čerstvě je myšleno samozřejmě v okamžiku výroby. Příprava je jednoduchá. Sáček na naznačeném místě rozevřeme a vlijeme dovnitř zhruba půl litru horké vody. Necháme 5 až 8 minut spařit (slabší nebo silnější káva) a po rozevření otvoru v naznačeném místě naléváme hotovou kávu. Tvar a provedení sáčku umožňují ideální průběh extrakce a filtr, který oddělí spařenou kávu od sedliny, je vyroben tak, aby se zachovaly veškeré její přírodní esenciální oleje a chutě. Pro snazší manipulaci se sáčkem a nalévání nabízí výrobce plastový držák s madlem, do kterého se sáček bezpečně posadí.

   

 •  

  Kávové speciality

  Limitovaná edice kávy GO BRAZIL. Limitovaná edice brazilské kávy nabízí 3 druhy: Ascarive, Daterra a Santana

  ASCARIVE

  2CUP_Brazil_Ascarive„Pro milovníky kávy, kteří preferují opravdu silný šálek lahodné kávy!“

  Káva Ascarive pochází ze státu Minas Gerais, mikroregionu Mantiqueira, kde jsou ideální podmínky pro pěstování vysoce kvalitní kávy. Ascarive si vychutnají především milovníci silné kávy, má výraznou chuť s jemným nádechem ořechů a hořké čokolády.

  ascarive_graf

  Pražení (světlé/tmavé)

  Tělo (jemné/silné)

  Kyselost (jemná/výrazná)

   

  DATERRA

  „Velmi bohaté aroma s příjemnou chutí máslové čokolády“

  2CUP_Brazil_DaterraDaterra je datována k roku 1908, kdy Miguel Paschoal zahájil svoje první podnikatelské dobrodružství, kterým byl malý stánek s kávou na místním trhu v Campinas. Dnes je Daterra jedna z předních světových káv nejen v Brazílii, ale po celém světě.  + produktová fotka GO BRAZIL Daterra

  Co na to říká barista?

  „Tato káva se nazývá PETIT SLEIL. Má velmi bohaté aroma s příjemnou chutí máslové čokolády, nízkým obsahem acidity a lahodnou sladkostí sušených třešní.“

  daterra_graf

  Pražení (světlé/tmavé)

  Tělo (jemné/silné)

  Kyselost (jemná/výrazná)

   

  SANTANA

  „Velmi jemná a delikátní chuť se sladkým aroma po karamelu a zralých třešních“

  2CUP_Brazil_SantanaV roce 1967 Abrao a Dagmar Zenun koupili farmu a brzy poté, co zasadili první kávovník, razili cestu do kávové produkce. Na pláži Santana se káva pěstuje více než 45 let a za tu dobu získala dobrou pověst pro vysokou kvalitu jedinečné kávy. + produktová fotka GO BRAZIL Santana

  Co na to říká barista?

  „Tato káva má sladké aroma po karamelu a zralých třešních. Její chuť je delikátní a po ochutnání máte velmi příjemný pocit ve vašich ústech.  Jemná kyselost s nádechem ořechů a marcipánu dodá kávě lahodnou chuť. Měkkou kyselost zanechávají ořechy a marcipán.  Santana je rozhodně jeden s nejlepších speciálních druhů kávy z Brazílie.“

  santana_graf

  Pražení (světlé/tmavé)

  Tělo (jemné/silné)

  Kyselost (jemná/výrazná)

   

  Čajové speciality

  RED BERRY DREAM

  (zelený čaj s příchutí brusinek a rybízu)

  greenSencha je nejčastěji pijící se čaj v Japonsku. Je také prvním a druhým proudem zeleného čaje vyrobeného z listů, které jsou vystaveny přímému slunečnímu záření. Zelený čaj je zpracován a vypěstován mnoha různými způsoby, v závislosti na požadovaném druhu. Díky těmto různým metodám je zachováno maximální množství antioxidantů a polyfenolů, což je největší výhodou zeleného čaje. Kromě toho nedávné studie ukázaly, že pití zeleného čaje snižuje mnoho kardiovaskulárních onemocnění, riziko rakoviny a demence včetně Alzheimerovy choroby.

  „Tento zelený čaj představuje vysoce kvalitní zelený čaj s výraznou chutí brusinek a rybízu.“

  red_berry_graf

  Intenzita chuti (nízká/vysoká)

  Tělo (jemné/silná)

  Kyselost (jemná/výrazná)

   

  REVITALISING TREAT

  (bylinný čaj se zázvorem, citronovou trávnou a skořicí)

  herbalTisane nebo-li „bylinný čaj“ je termín pro jakýkoli nápoj bez kofeinu vyrobení z odvaru bylinek, koření nebo jiného rostlinného produktu. Tyto nápoje se odlišují od kofeinových nápojů jako je káva, maté a pravé čaje (černý, zelený, bílý, oolong, atd.), stejně jako bezkofeinové čaje, z kterých byl kofein odstraněn. Bylinný čaj má spousty léčivých účinků.

  Zázvor nebo kořen zázvoru je oddenek rostliny Zingiber officinale, používaný jako pochoutka, lék nebo koření. Pěstování zázvoru začalo v Jižní Asii a od té doby se rozšířilo do východní Afriky a Karibiku.

  Čaj ze zázvoru je běžným lékem na nachlazení!

  „Tato výživná bylinná směs je kombinací citronové trávy, mátového zázvoru a skořicové chuti.“

  revitalising_graf

  Intenzita chuti (nízká/vysoká)

  Tělo (jemné/silná)

  Kyselost (jemná/výrazná)

   

  GOOD MORNING QUINCE

  (černý čaj s jemnou a nakyslou chutí kdoule)

  blackKdoule je něco mezi jablkem a hruškou, které roste na skalnatých svazích a okrajů lesa v jihozápadní Asii, Turecku a Íránu. Tato plodina může úspěšně růst i v severních oblastech jako je Skotsko.

  „Good morninig quince je klasický černý čaj s jemnou a nakyslou chutí kdoule.“

  goodmorning_graf

  Intenzita chuti (nízká/vysoká)

  Tělo (jemné/silná)

  Kyselost (jemná/výrazná)

   

   

 • growers-cup-postup-pripravy

 • video_growers

   

 • Stáhnout katalog 2013
 • www.growerscup.com
 • Loading new locations

E-shop Growers Cup – lahodná káva a čaj na cesty