Norské outdoorové sportovní oblečení a příslušenství


Growers Cup

 • Grower’s cup můžete koupit v těchto prodejnách

  GrowersCup_logo

  LAHODNÁ ČERSTVÁ KÁVA VYJÍMEČNÉ KVALITY

  Káva je ve své podstatě „nápoj všech lidí“. Připravují si ji a vychutnávají miliony lidí na celém světě a je zdrojem energie na celý den. To samé platí pro čaj. Většina z nás si své ráno nedokáže představit bez lahodného šálku kávy nebo čaje.

  Máte také rádi dobrou kávu nebo čaj a rádi byste si ji vychutnali kdekoliv a kdykoliv?

  Dánská firma Grower’s cup přichází se zajímavým a neotřelým řešením. Grower’s Cup nabízí speciálně provedený sáček kávy nebo čaje, který umožní přípravu jednoduše a v podstatě kdekoliv. Potřebujete pouze horkou vodu a šálek nebo nádobu, do kterého si připravenou kávu nalijete.

  Prostý nápad, ale skvěle připravená káva

  growers-prosty-napad

  Nepotřebujete žádný další přístroj, vše se děje jen pomocí speciálního patentovaného balení této kávy. Za pár minut Vám balení Grower´s cup připraví 300 nebo 400 ml opravdu lahodné kávy nebo čaje s jasným původem. Nyní se na cestách nemusíte spokojit s instantní kávou, čajem. Vychutnejte si šálek opravdu lahodné kávy nebo čaje kdykoli a kdekoli.

  Coffeebrewer je v podstatě něco mezi překapávačem a kávovou konvičkou zvanou French Press. Uvnitř papírového polyetylénem potaženého sáčku o něco málo menší velikosti než je papír A5 a tloušťky zhruba 1 cm se nachází „kapsa“, resp. filtr až s 20 gramy čerstvě umleté kávy. Čerstvě je myšleno samozřejmě v okamžiku výroby. Příprava je jednoduchá. Sáček na naznačeném místě rozevřeme a vlijeme dovnitř zhruba půl litru horké vody. Necháme 5 až 8 minut spařit (slabší nebo silnější káva) a po rozevření otvoru v naznačeném místě naléváme hotovou kávu. Tvar a provedení sáčku umožňují ideální průběh extrakce a filtr, který oddělí spařenou kávu od sedliny, je vyroben tak, aby se zachovaly veškeré její přírodní esenciální oleje a chutě. Pro snazší manipulaci se sáčkem a nalévání nabízí výrobce plastový držák s madlem, do kterého se sáček bezpečně posadí.

   

 •  

  Kávové speciality

  ethiopia_coffee_fto_by_growerscup_baseEtiopie
  Etiopie je nejstarší země původu a je rodištěm kávy. Přírodní kávy z Gerdeja Forest jsou známé svým ovocným charakterem. Téměř jako květinové vůně s jemnou ovocnou příchutí. Má jemnou a příjemnou kyselost a krémovou dochuť na konci.
  Farma: Gerdaja Forest, Lekempti. Káva: 100% arabica z Etiopie, organická Fairtrade certifikovaná FLO id. 897, nepraná, sušená. Nadmořská výška: 1800 m.

  honduras_coffee_fto_by_growerscup_baseHonduras
  Cocafcal se nachází v západní části Hondurasu v ochranném pásmu národního parku Celaque. Káva má lehké, živé a ovocné nuance, které jsou v dokonalé rovnováze s příjemnou dochutí sladké čokolády.
  Farma: Cooperative Cocofcal. Káva: 100% arabica
  z Hondurasu, organická Fairtrade certifikovaná FLO id. 19080, praná. Nadmořská výška: 1200-1500 m.

  guatemala_coffee_fto_by_growerscup_baseGuatemala
  La Esperancita je malé družstvo pouze s 44 členy. 15 z nich jsou ženy. O něco tmavší střední pražení dává této kávě výraznou a bohatou chuť. Dobrá káva
  s chutí sladkého karamelu, hořké čokolády
  s nádechem vanilky a mandlí.
  Farma: Cooperative Esperansita. Káva: 100% arabica z Guatemaly, organická Fairtrade certifikovaná FLO id. 21331, praná. Nadmořská výška: 800 m.

   

  Čajové speciality

  green_refreshment_green_tea_by_growerscup_basezelený čaj
  Ochucený zelený čaj s příchutí máty.
  Nalijte 400 ml 100 °C horké vody a nechte louhovat 3-4  min. / Nalejte 400 ml 100 °C vriacej vody a nechajte vyluhovať 3-4 min.

   

  reviatalising_treat_herbal_tea_by_growerscup_baseRevitalizující bylinkový čaj
  Ochucený zelený čaj s příchutí máty.
  Nalijte 400 ml 100 °C horké vody a nechte louhovat 4-6 min. / Nalejte 400 ml 100 °C vriacej vody a nechajte vyluhovať 4-6 min.

   

  sweet_sea_buckthorn_red_tea_by_growerscup_base

  Lahodný rakytník
  Ochucená směs rooibos čaje a kousky ovoce s chutí rakytníku řešetlákového.
  Nalijte 400 ml 100 °C horké vody a nechte louhovat 4-6 min. / Nalejte 400 ml 100 °C vriacej vody a nechajte vyluhovať 4-6 min.

   

   

 • growers-cup-postup-pripravy

 • video_growers

   

 • Stáhnout katalog 2013
 • www.growerscup.com
 • Loading new locations

E-shop Growers Cup – lahodná káva a čaj na cesty