Norské outdoorové sportovní oblečení a příslušenství


Jetboil

 • Značka Jetboil nabízí unikátní vařiče, které využijete prakticky kdekoli. Ať si již chcete uvařit pouze kávu při vašem výletě autem, uvařit rodinný obět při táboření až po náročné vaření na expedicích. Jetboil nabízí vařiče v kategorii od ultralehkých titanových pro jednu osobu až po varné systémy pro celé skupiny. Vlajkovou lodí rodiny vařičů Jetboil je vařič Flash, který se dá stručně charakterizovat jako rychlovarná konvice na cesty.

  FLASH SAPPHIRE BLUE FLAMERychle a efektivně

  Jetboil používá výměník tepla FluxRing®, který soustřeďováním tepla snižuje čas vaření a zvyšuje tak jeho účinnost až na 80 %, ve srovnání s 30 – 40% účinností typickou pro standardní vařiče a nádobí. Tento systém Vám ušetří peníze za plynové kartuše, kde se spotřeba plynu na uvaření stejného množství vody zmenší až o polovinu. S sebou tak již nebudete nosit plno zbytečných plynových kartuší. Jedna 100gramová Jetpower kartuš uvaří až 12 litrů vody.

  Kompaktně a s nízkou hmotností

  Jetboil příslušenství, včetně plynových kartuší, je uloženo v nádobě na vaření, pro efektivní skladování a využití místa. Naše chytře integrovaná a lehká konstrukce vám umožní vaření téměř kdekoli (ve stanu, v autě…). Když přidáte ušetření váhy díky efektivnosti spalování paliva, Jetboil nemá konkurenci pro rychlé, snadné a bezpečné vaření.

  Snadné použití

  Souprava na vaření Jetboil zahrnuje vše potřebné k venkovnímu vaření v jednom celku. Hořáky a varné nádoby poskytují nesrovnatelnou funkčnost a jednoduchost použití. Varné nádoby drží bezpečně na hořáku. Montáž a složité zapalování nejsou potřeba: piezoelektrický zapalovač zapálí oheň snadno rychle. Úroveň hoření lze snadno nastavit od nízké po plný výkon. Po ohřátí, izolační neoprénová vrstva a plastový spodní kryt umožní snadno a bezpečně manipulovat s nádobou a udrží váš pokrm nebo nápoj teplý.

  Příslušenství

  Jetboil příslušenstvíJetboil nabízí kompletní řadu příslušenství, které zvýší váš zážitek z outdoorového vaření. Naše litrová nádoba Companion, 1,5litrový FluxRing® hrnec a FluxRing® pánev poskytují všestrannost ve vaření. Užijte si čerstvě uvařenou kávu kdekoliv s naším sbalitelným Cofee Pressem. Sžijte se s doplňky, které sedí perfektně k varným systémům Jetboil, nebo které vám dokonce umožní vaření na kolmých stěnách v zavěšení, jako je náš Hanging Kit. Díky němu už Vám nikdo nekopne do vařiče. Pro pohodlné vaření ve větších skupinách jistě využijete 3litrové nádoby Helios.

 • Zakladatelé Jetboilu, Dwight Aspinwall a Perry Dowst, frustrováni těžkými vákuovými lahvemi a neohrabanými vařiči, vyrazili v roce 2003 na cestu za jednodušším vařením v přírodě. Zjistili, že klíč k maximalizaci pohodlí a účinnosti spočívá v kombinaci přenosu tepla a inovativního designu. Střídavě, mezi svou laboratoří a horami, Dwight & Perry přenesli svou myšlenku do nového produktu, který úplně změnil mobilní vaření. Představili FluxRing ® technologii (integrovaný výměník tepla) a kompaktní a integrovaný přístup vaření.

  Výsledkem byl Personal Cooking Systém, který si v roce 2004 okamžitě vysloužil uznání od časopisů a dobrodruhů po celém světě. Tento revoluční produkt kombinuje ohřívání, jezení a pití z jedné izolované nádoby, která je integrována s hořákem pro rychlé použití. Umělohmotný izolační kryt tepelného výměníku umožní manipulovat s nádobou bezprostředně po sejmutí z hořáku.

  Jetboil pokračuje v rozšiřování své rodiny inovativních integrovaných produktů které nabízí, pro vše od vaření kávy po gurmánské a skupinové vaření.

  Vaření pro vícečlennou skupinu

 • Jetboil Flash

  Jetboil Flash

  Jetboil Flash

  Jetboil Flash představuje unikátní soupravu na vaření, která vyniká v mnoha ohledech. Jednoduše kombinuje hořák a varnou nádobu v jednom zařízení. Nádoba díky bajonetovému spojení drží pevně na vařiči, takže nehrozí žádné náhodné vylití. Tepelný výměník na dně nádoby, který má  firma Jetboil vynalezla a má ho patentován, výrazně zabraňuje úniku tepla a zvyšuje účinnost vařiče až na 80%(oproti účinnosti běžného vařiče 30-40%),  snižuje spotřebu plynu a zvyšuje rychlost vaření. Na jednu malou (100g) kartuši uvaříte 12 l vody. Celou sestavu je možné přenášet úhledně poskládanou v jednolitrové nádobě, včetně malé 100g kartuše, podpěrné trojnožky a samotného vařiče.

  Dalším výborným doplňkem je neoprenový obal nádoby, který usnadňuje manipulaci s horkým obsahem. Navíc je vybavena barvu měnícím gelovým indikátorem, který se při varu zbarví do žluta. Systém se zapaluje jedním stlačením tlačítka a během dvou minut Vám nabídne půl litru vařící vody. Systém je maximálně bezpečný a snadno se s ním vaří i v autě nebo ve stanu.

  Pro všechny, kdo si na své cestě chtějí připravit kávu, polévku, instaní jídlo nebo jen ohřát vodu je tento vařič nezbytností v jejch výbavě.

  Níže naleznete nezávislé testy vařiče.

  Sada obsahuje:

  • Varná nádoba s tepelným výměníkem.
  • Plastové víčko (pítko / nalévátko / možnost caffetieru).
  • Neoprenový obal s uchem pro přenášení, menší ztrátu tepla a varným indikátorem.
  • Polykarbonátový kalíšek kryjící nádobu, využitelný jako nádoba na pití / jídlo.
  • Trojnožka pro stabilitu a izolaci kartuše.
  • Vařič s tlakovým ventilem (otevřete závit naplno, vařič stále pouští za jakýchkoliv podmínek odpovídající množství plynu, aby dosáhl co nejefektivnějšího vařní).
  • hmotnost: 397 g
  • objem: 1 l
  • Doba varu půl litru vody: 2,5 min
  • Spotřeba plynu 100g na uvaření 12 l vody
  • rozměry: 104 mm x 180 mm
 • Test vařiče Jetboil Flash na svetoutdooru.cz

  Test vařiče Jetboil Flash na hiking.sk

  Test vařiče Jetboil Flash na ioutdoor.cz

  Test vařiče Jetboil Sumo na svetoutdooru.cz

  Test hrnce 1,5 FluxRing na hiking.sk

 • Stáhnout katalog 2015
  Jetboil---Katalog-15S---web-1
 •  
  Loading new locations
   


E-shop Jetboil – outdoorové vařiče