Norské outdoorové sportovní oblečení a příslušenství


Kari Traa

 • O značce Kari Traa

  karitraa_logo_2015_pinkKari Traa není jen šampiónkou v lyžařských freestyle disciplínách se třemi medailemi z olympiád, ale také tvůrkyní úspěšné sportovní značky.

  Příběh Kari začíná ve městě Voss, malém městě chyceném mezi norskými fjordy a horami, kde se narodila a vyrůstala. Její norské dědictví nejen dalo Kari talent pro sport, ale také cit pro design a vášeň pro tvořivost. Dokonce i během vrcholů své kariéry v lyžování, si Kari našla čas pro rozvíjení své kreativity. Mezi tréninkem a závody Kari začala plést kulichy a čepice pro své přátele a přizpůsobovala si svou vlastní lyžařskou výbavu. Návrhy se staly tak populárními mezi přáteli a kolegy lyžaři z celého světa, že se zrodila značka Kari Traa.

  Aktuální informace o produktech a značce Kari Traa

  Dokonce i dnes jsou vzpomínky z dětství, drsná norská přírody a silný smysl pro skandinávské tradice stále zdrojem inspirace pro design Kari Traa. Sportovní oblečení vytvořené, aby přesně sedělo ženským tvarům, ale zároveň aby vyhovovalo požadavkům na aktivní, sportovní a dobrodružný životní Oblečenístyl. Většina výrobků Kari Traa je navržena tak aby je mohli nosit i teenageři.

  Najdete zde mnoho fantastických modelů prádla Kari Traa, z nichž mnohé jsou z Merino vlny. Díky Merino vlně je prádlo teplé a zároveň tenké a pohodlné. Kari Traa vyrábí i čepice a rukavice. Pokud hledáte dámské bundy a kalhoty s jedinečným designem, pak  jste také na správném místě. Bundy a kalhoty jsou unikátní nejen svým designem, ale i tím, že jsou šité ženám na míru a perfektně  sedí. V nabídce naleznete také sportovní větrovky, mikiny, ponožky kalhotky podprsenky a spoustu doplňků.

  Velice populární je kolekce Butterfly – funkční trika, tílka, capri kalhoty a boxerky vhodné pro aktivní ženy a dívky. Ideální ať již chodíte na aerobic, zumbu, spinning nebo si jen jdete zaběhat. Sami si zvolte vhodnou aktivitu pro vaše oblečení.

  Naprosto ojedinělé jsou podprsenky Kari Traa. Podprsenky jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí při sportu. Ramínka jsou vyztužena, celá podprsenka je bezkosticová, je vyrobena z rychleschnoucí látky a má perfektní systém zapínání. Díky unikátní kombinaci dvou látek a různé směrové strečovosti zamezí nepříjemnému pohupování ňader a tím i nadměrné námaze a zatěžování. Ještě s žádnou podprsenkou jste nezažily takové pohodlí při sportu a možnost si užít každou aktivitu naplno.

  Jméno Kari Traa

  Kari Traa (narozena 28.ledna 1974 ve Vossu, Norsko) norská freestylová lyžařka. Vyhrála zlatou olympijskou medaili  v jízdě v boulích na zimních olympijských hrách v roce 2002, skončila druhá v roce 2006 a třetí v roce 1998.

  Produkty Kari Traa najdete v našem eshopu

  Kari TraaJe také čtyřikrát mistrem světa z roku 2001 (jízda v boulích + jízda v boulích) a 2003 (magnáti jízda v boulích + jízda v boulích) a má také tři stříbrné medaile (jízda v boulích a paralelní jízda v boulích v roce 1999, a magnátů jízda v boulích v roce 2005). Celkem dosáhla 37 vítězství ve světovém poháru.

  Na první olympiádě v Albertville, kam byla jízda v boulích zařazena, skončila 14. a nepostoupila do finále. Na domácí Olympiádě v Lillehammeru v roce 1994 bohužel nesoutěžila, neboť si poranila koleno při tréninku pouhé tři týdny před olympiádou. Až na olympiádě v Naganu v roce 1998 získala konečné olympijskou medaili – bronz.

   

  Kari  přitáhla pozornost, když pózovala téměř nahá v sérii snímků ve sportovním časopise Ultrasport v roce 2001. Společnost na prodej sportovního zboží založila v roce 2002 a získala mnoho ocenění za unikátní design své kolekce. V roce 2006 vydala svoji autobiografii. Po skončení své aktivní kariéry se také zabývá náborem mladých lyžařských talentů a podílí se jako organizátor světového poháru. Je také zapojena do festivalu Ekstremsportveko (Extreme Sports Week), která se koná v její domovské obci – ve Vossu. Ekstremsportveko je považovaný za jeden z největších světových festivalů extrémních sportů.

  Kari Traa byla zvolena “nejvíce sexy žena v Norsku” v roce 2002 podle časopisu MANN. Her og Nå a TV 2 Nettavisen ji zvolily jako “nejvíce sexy ženu” v letech 2003 a 2004.

   

 • Galerie

 • E-shop
  www.scandinaviashop.cz

  Web výrobce
  karitraa.norskamoda.cz

 • Kari Traa katalog jaro/léto 2016 CZ ke stažení i zde

  karitraa_katalog_16S_CZ-1