Dámský super lehký vlněný svetr Dale Biathlon

Vlněný svetr

Již od: 0,00 Kč

93081-C
Tento produkt aktuálně nelze koupit
Popis

Vlněný svetr

Pohodlný sportovní svetr Skiskytter je spojením velmi jemné merino vlny a Dale of Norway jedinečné dlouhotrvající kvality pletení

Elegantní vzor kombinuje tradiční osmilistou růži s dvěma biatlonisty. Růže je tvořena čtyřmi spojenými srdci symbolizujícími mír a přátelství. Vše je oživeno kontrastním lemováním. 

Tento svetr se stal oficiálním svetrem pro Mistrovství světa v biatlonu Oslo 2016. Věříme však, že bude velmi populární i na mnoho let dopředu.  

Sportovní kolekce Dale of Norway

Výrobky ve svěžích, čistých a jasných barvách s méně nápadnými vzory a čistými liniemi. Dynamičtější zpracování; oblečení je přizpůsobené ženským a mužským tělesným proporcím. 

Jemná vlna Merino měkká na dotek a neškrábe

Moderní technologie umožňuje vybrat pouze ta nejjemnější vlákna a vyrobit z nich kvalitní Merino s příslušnou hodnotou mikronů. Dnešní Merino vlna má mikroskopický průměr vlákna – od jedné třetiny do jedné desetiny tloušťky lidského vlasu. Čím menší průměr vlákna, tím jemnější, měkčí a méně škrábavý materiál. Z vlny Merino se vyrábějí oděvy, které lze nosit přímo na tělo, aniž byste pociťovali jakoukoli újmu na vašem pohodlí, jsou měkké a zaručují zcela výjimečný pocit a styl. Dale nabízí široký sortiment luxusních oděvů z jemné vlny Merino.

„VLNĚNÉ ZKUŠENOSTI“ POSBÍRANÉ DALE OF NORWAY JSOU ZKRÁTKA GENIÁLNÍ

Vlna zahřeje v chladném počasí a chladí v horkých dnech. Její nevšední vlákna dokáží absorbovat vlhkost až do 30 % své hmotnosti, odvést ji od těla a udržet pokožku v suchu a pohodlí bez ohledu na okolní teplotu.

Nejdokonalejší vlákno pro každou příležitost do každého počasí – vyvinuto přírodou  

Nevšedně jemné, měkké a zkadeřené přírodní vlákno ovčí vlny vyniká přirozenou pružností, která ještě zvyšuje jeho kvality a výkon. Vlna je nejen teplá, ale také odolná vůči zápachům, antimikrobiální, prodyšná, izolující, extrémně odolná a anti-statická. Tedy ideální pro široký sortiment výrobků, od technického oblečení pro sport po nejjemnější elegantní vlněné obleky. Její struktura poskytuje neopakovatelnou a nesmírně hodnotnou kombinaci pohodlí a vysokého výkonu. Příroda jí dala do vínku i další důležité parametry: ekologickou nezávadnost, obnovitelnost, snadnou údržbu a nemačkavost.

Svetr Skiskytter je propracován do nejmenších detailů

  • dámský projmutý střih
  • 100 % jemná merino vlna
  • bílá barva je zašpinění a skvrnám odolná
  • možnost praní v pračce - speciální program na vlnu a s pracím prostředkem určeným na vlnu
  • v nabídce také pánská verze

Velikosti:

S - XL

Další informace

Další informace

Značka Dale of Norway
Pro Dámské
Typ produktu Svetry
Aktivita Lifestyle

Mohlo by se Vám líbit