Výprodej

Dámská zateplená bunda Bergans Stranda Hybrid Women

Stranda Hybrid Women Jacket, lehká dámská zateplená bunda

Již od: 0,00 Kč

8763-12158
Tento produkt aktuálně nelze koupit
Popis

Stranda Hybrid Women Jacket, lehká dámská zateplená bunda

Kolekce lyžařského oblečení, do níž spadá i zateplená dámská lyžařská bunda Stranda Hybrid Women Jacket, splňuje vysoké nároky kladené počasím a širokým spektrem pojetí Vaší oblíbené aktivity. Slunečné zimní dny a rekreační sjezdové lyžování na upravených sjezdovkách jsou metou nejnižší, freeride, skialp, telemark v záplavě prašanu a akrobatické lyžování, mrazivé nebo sněhem zasypané dny jsou pak příčkou nejvyšší.

Bergans of Norway se v kolekci Stranda soustředil na maximální možné omezení dopadů výroby na životní prostředí při zachování 100% funkčnosti. Kolekce Stranda tak oslovuje i svým environmentálním přístupem ke sportovnímu oblečení. Všechny použité materiály včetně vnitřních izolačních vrstev jsou 100% recyklované a recyklovatelné. Pro barvení tkanin byla použita ekologicky šetrná technologie SpinDye®. Dlouhodobě udržitelný rozvoj, omezení ekonomických a ekologických dopadů výrobků na planetu Zemi a udržení kvalitního životního prostředí jsou postupy posledních let. Bergans ukázal, že to nejsou jen plané řeči a předvedl, že to jde i v segmentu sportovního oblečení velmi dobře.

Lyžařská bunda Stranda Hybrid Women Jacket poskytuje ochranu vůči rozmarům počasí, tepelný komfort a maximální volnost pohybu. Všechny detaily a technické prvky jsou umístěné s nejvyšší rozvahou tak, aby nijak neomezovaly Váš rozlet a naprosto a zcela podpořily Váš sportovní výkon.

Materiál

Rychleschnoucí, vysoce prodyšný větru a vodě odolný materiál spolehlivě ochrání proti povětrnostním vlivům. Vysoce kvalitní termoizolační materiál PrimaLoft® Gold EcoActive+ zajistí, abyste byli po celý den v teple. Na bocích a na rukávech jemný úplet s vyšší prodyšností. Odvětrávání

Kapsy

Dvě přední kapsy.

Další

Prodloužený zadní díl. Rukávy zakončené pružnou manžetou.

Použití

Vyvinuta speciálně pro lyžování.

Technické detaily

Materiál: 100% Polyester

Izolace: PrimaLoft® Gold EcoActive: 100% Polyester, 40 g/m2

Velikosti: XS - XL

Hmotnost: ve velikosti S 310 g

Parametry

Parametry

Značka Bergans of Norway
Pro Dámské
Typ produktu Bundy
Aktivita Turistika a outdoor, Lifestyle, Zimní sporty
Video

Mohlo by se Vám líbit