Výprodej

Dale Norefjell, čepice vhodná pro muže i ženy

Čepice z jemné merino vlny vhodná pro muže i ženy

Již od: 0,00 Kč

42491-G
Tento produkt aktuálně nelze koupit
Popis

Dale of Norway NOREFJELL, čepice z jemné merino vlny pro muže i ženy

Sportovní slabší čepice z jemné merino vlny do chladného počasí, je vhodná jak na aktivní odpočinek tak na procházky městem.

Jemná vlna Merino měkká na dotek a neškrábe

Moderní technologie umožňuje vybrat pouze ta nejjemnější vlákna a vyrobit z nich kvalitní Merino s příslušnou hodnotou mikronů. Dnešní Merino vlna má mikroskopický průměr vlákna – od jedné třetiny do jedné desetiny tloušťky lidského vlasu. Čím menší průměr vlákna, tím jemnější, měkčí a méně škrábavý materiál. Z vlny Merino se vyrábějí oděvy, které lze nosit přímo na tělo, aniž byste pociťovali jakoukoli újmu na vašem pohodlí, jsou měkké a zaručují zcela výjimečný pocit a styl. Dale nabízí široký sortiment luxusních oděvů z jemné vlny Merino.

„VLNĚNÉ ZKUŠENOSTI“ POSBÍRANÉ DALE OF NORWAY JSOU ZKRÁTKA GENIÁLNÍ.

Vlna zahřeje v chladném počasí a chladí v horkých dnech. Její nevšední vlákna dokáží absorbovat vlhkost až do 30% své hmotnosti, odvést ji od těla a uchovat pokožku v suchu a pohodlí bez ohledu na okolní teplotu.

Nejdokonalejší vlákno pro každou příležitost do každého počasí – vyvinuto přírodou  

Nevšedně jemné, měkké a zkadeřené přírodní vlákno ovčí vlny vyniká přirozenou pružností, která ještě zvyšuje jeho kvality a výkon. Vlna je nejen teplá, ale také odolná vůči zápachům, antimikrobiální, prodyšná, izolující, extrémně odolná a anti-statická. Tedy ideální pro široký sortiment výrobků, od technického oblečení pro sport po nejjemnější elegantní vlněné obleky. Její struktura poskytuje neopakovatelnou a nesmírně hodnotnou kombinaci pohodlí a vysokého výkonu. Příroda jí dala do vínku i další důležité parametry: ekologickou nezávadnost, obnovitelnost, snadnou údržbu a nemačkavost.

Čepice Norefjell je propracována do nejmenších detailů

  • střih vhodný pro muže i ženy
  • 100 % jemná merino vlna
  • prodložená délka
  • na spodním lemu je norská vlajka
  • syntetická podšívka
  • možnost praní v pračce
Parametry

Parametry

Značka Dale of Norway
Pro Dámské, Pánské
Typ produktu Čepice
Aktivita Lifestyle
Video

Mohlo by se Vám líbit