Dale Weatherproof, čepice do každého počasí

Čepice pro muže i ženy do každého počasí

Již od: 0,00 Kč

47791-O
Tento produkt aktuálně nelze koupit
Popis

Dale of Norway WEATHERPROOF, čepice pro muže i ženy

Technická membrána Weatherproof ve spojení s vlnou je jedinečným propojením pro outodooré aktivity. Membrána v kombinaci s vlnou Vás neochrání jen před chladem, ale i před dešťem, vodou, sněhem a větrem.

Vlna s dlouhou životností

100 % long - lasting Norwegian wool, to je vlna s dlouhou životností. Dale of Norway přizpůsobuje zpracování vlny různým kolekcím norských svetrů. Norská vlna je známá svojí neobyčejnou dlouhotrvající kvalitou, stejně jako svěžím a atraktivním vzhledem a v neposlední řadě také svojí odolností vůči povětrnostním vlivům. Tyto vlastnosti jsou vynikající pro střední a vrchní vrstvu pletených svetrů. Produkce norské vlny je šetrná k životnímu prostředí a je založená na principu obnovitelných zdrojů. 

Vlna – přirozené pohodlí

Neoddělitelnou součástí tajemství úspěchu Dale of Norway je pravá norská panenská vlna, jejíž kvality jsou naprosto nesrovnatelné. Vlně se pro její specifické vlastnosti často říká přírodní hi-tech materiál. Vlna nasává vlhkost do vlákna a zanechává pocit pohodlí a sucha. Díky vysokému procentu vzduchu obsaženému ve vlákně, vlna izoluje a chrání před chladem i teplem, proto spolehlivě poskytne svému nositeli nejvyšší pohodlí ve dnech studených i parných.

Čepice Weatherproof WP je propracována do nejmenších detailů

  • povětrnostem odolná membrána
  • 100% Norská vlna s dlouhou životností
  • vlna odolná proti špíně a nečistotě
  • větruodolná a prodyšná membrána WEATHER PROOF  
  • ruční praní v pracím prostředku na vlnu
Parametry

Parametry

Značka Dale of Norway
Pro Dámské, Pánské
Typ produktu Čepice
Video