Sportovní vlněná čelenka Dale Konsvollen

Vlněná čelenka

Již od: 899,00 Kč

25591-C
  • Centrální sklad : Na dotaz
    Prodejna Praha 9 : Na dotaz
    Prodejna Litoměřice : Poslední kus

!

Zaškrtněte prosím vybranou velikost

Cena: 0,00 Kč

Popis

Vlněná čelenka

Sportovní čelenka do chladného počasí, upletena z jemné merino vlny, která se výborně hodí pod kapuce zimních bund či do chladného podzimního dne. 

Hedvábně jemná merino vlna 

Ovčí merino vlna pochází ze speciálně vyšlechtěných ovcí, žijících v chladnějších a vlhčích oblastech (Nový Zéland, Austrálie). Ovce chrání v drsné přírodě nejtechničtější přírodní vlákna, která člověk sice nedovede vyrobit, ale naštěstí je umí zpracovat. Tato vlákna jsou mnohem jemnější než tradiční vlna. Merino vlna je hedvábně jemná, má vyšší schopnost izolace a je prodyšnější. Spodní prádlo Devold se vyrábí z dlouhých vláken velice jemné merino vlny, díky kterému poskytuje uživateli pohodlí a měkkost. Každé vlákno je zvlněné a elastické, což přináší vysokou odolnost a dlouhou životnost textilie. Díky pružnosti vlákna se vlněné oblečení nemačká. Vlněná vlákna jsou vysoce hydrofilní a mají vysokou absorpční schopnost. Vlna se netaví ani nehoří, poskytuje také vysokou ochranu proti UV záření. Její produkce je šetrná k životnímu prostředí a je založená na principu obnovitelných zdrojů. 

Tepelná izolace a potlačení zápachu

Vlna jako přírodní termostat – Merino vlna používá absorpční a vydávající proces, aby ohřála nebo ochladila vaše tělo. To je důvod, proč máte stále konstantní teplotu. Vlna má vynikající schopnost odvádět vlhkost od těla ještě ve skupenství páry. Žádný syntetický materiál neumí odvádět pot jako páru (musí počkat až pot zkapalní) vlna je 100% přírodní a svým složením je naprosto nevhodná pro život bakterií, které způsobují nepříjemný zápach

Vlna hřeje – dokonale tepelně izoluje, díky speciální struktuře složení vlákna chladí – pórovitá a propustná vlna absorbuje pot a zbavuje se ho odpařováním, tímto vytváří na pokožce příjemný chladivý pocit a vy se méně potíte.

Čelenka Kongsvollen je pro pracována do nejmenších detailů

  • velikost vhodná pro muže i ženy 
  • 100% jemná merino vlna
  • po celém obvodu extra jemná merino vlna
  • možnost praní v pračce 

Další informace

Další informace

Značka Dale of Norway
Pro Dámské, Pánské
Typ produktu Čelenky
Aktivita Lifestyle