Vlněná čepice s membránou Dale Glittertind WP

Vlněná čepice

Již od: 0,00 Kč

42861-A
Tento produkt aktuálně nelze koupit
Popis

Vlněná čepice

Technická membrána Weatherproof ve spojení s vlnou je jedinečným propojením pro outodoorové aktivity. Membrána v kombinaci s vlnou Vás neochrání jen před chladem, ale i před dešťem, vodou, sněhem a větrem.

Vlna s dlouhou životností

100% long - lasting norská vlna, to je vlna s dlouhou životností. Dale of Norway přizpůsobuje zpracování vlny různým kolekcím norských svetrů. Norská vlna je známá svojí neobyčejnou dlouhotrvající kvalitou, stejně jako svěžím a atraktivním vzhledem a v neposlední řadě také svojí odolností vůči povětrnostním vlivům. Tyto vlastnosti jsou vynikající pro střední a vrchní vrstvu pletených svetrů. Produkce norské vlny je šetrná k životnímu prostředí a je založená na principu obnovitelných zdrojů. 

Vlna – přirozené pohodlí

Neoddělitelnou součástí tajemství úspěchu Dale of Norway je pravá norská vlna, jejíž kvality jsou naprosto nesrovnatelné. Vlně se pro její specifické vlastnosti často říká přírodní hi-tech materiál. Vlna nasává vlhkost do vlákna a zanechává pocit pohodlí a sucha. Díky vysokému procentu vzduchu obsaženému ve vlákně, vlna izoluje a chrání před chladem i teplem, proto spolehlivě poskytne svému nositeli nejvyšší pohodlí ve dnech studených i parných.

Čepice Glitterind WP je propracována do nejmenších detailů

  • povětrnostem odolná membrána
  • 100% norská vlna s dlouhou životností
  • dvouvrstvá konstrukce
  • vlna odolná proti špíně a nečistotě
  • větruodolná a prodyšná membrána WEATHERPROOF  
  • ruční praní v pracím prostředku určeném na vlnu
Další informace

Další informace

Značka Dale of Norway
Pro Dámské, Pánské
Typ produktu Čepice
Aktivita Zimní sporty
Video

Mohlo by se Vám líbit