Dale Holmenkollen feminine sweater. svetr, dámský

Oficilální svetr Světového šampionáto v Oslu v roce 2011

Již od: 0,00 Kč

91551-C
Tento produkt aktuálně nelze koupit
Popis

Dale Holmenkollen, originální dámský svetr

Holmenkollen svetr - exkluzivní originál z Norska. Toto byl oficiální svetr Světového šampionátu v Oslu roku 2011. Inspirován starými Norskými tradicemi.

V tomto svetr budete opravdu vyjímeční a budete mít krásný pocit, když si vzpomenete, kolik sportovců a atletů si tento nádherný svetr oblíbilo během  šampionátu.

Tradiční část kolekce dámských svetrů Dale of Norway

Dale of Norway je synonymem vynikající kvality, designu a řemeslného zpracování. Od roku 1879 lidé z vesničky Dale byly velice zruční ve zpracování vlněné příze a výrobou pletené zboží. Dnes jsou hrdí na to, že je Dale of Norway vedoucí značkou  exkluzivního pleteného oblečení na světě. 

„VLNĚNÉ ZKUŠENOSTI“ POSBÍRANÉ DALE OF NORWAY JSOU ZKRÁTKA GENIÁLNÍ.

Vlna zahřeje v chladném počasí a chladí v horkých dnech. Její nevšední vlákna dokáží absorbovat vlhkost až do 30 % své hmotnosti, odvést ji od těla a uchovat pokožku v suchu a pohodlí bez ohledu na okolní teplotu.

Nejdokonalejší vlákno pro každou příležitost do každého počasí – vyvinuto přírodou  

Nevšedně jemné, měkké a zkadeřené přírodní vlákno ovčí vlny vyniká přirozenou pružností, která ještě zvyšuje jeho kvality a výkon. Vlna je nejen teplá, ale také odolná vůči zápachům, antimikrobiální, prodyšná, izolující, extrémně odolná a anti-statická. Tedy ideální pro široký sortiment výrobků, od technického oblečení pro sport po nejjemnější elegantní vlněné obleky. Její struktura poskytuje neopakovatelnou a nesmírně hodnotnou kombinaci pohodlí a vysokého výkonu. Příroda jí dala do vínku i další důležité parametry: ekologickou nezávadnost, obnovitelnost, snadnou údržbu a nemačkavost.

Svetr Holmenkollen je propracován do detailů 

  • volnější střih
  • vzorovaný stahovací spodní lem a vzorované lemy rukávů
  • středně vysoký stojáček s fleece podšívkou
  • zipy s pleteným lemem vpředu
  • raglánové rukávy
  • 28 Mikronové vlákno, 3-vrstvé Daletta
  • možno prát v pračce
  • navrhl Randi Sudle

Velikosti:

S - XL
 
Parametry

Parametry

Značka Dale of Norway
Pro Dámské
Typ produktu Svetry
Video