Výprodej

Pánský atraktivní lovecký svetr Dale Finnskogen

Vlněný svetr

Již od: 0,00 Kč

91901-E
Tento produkt aktuálně nelze koupit
Popis

Vlněný svetr

Atraktivní venkovní norský svetr odolný proti špatnému počasí.

Svetr ideální pro pěší turistiku a lov. Vzhled je inspirován krásou losů, kteří jsou vpleteny ve vzoru na zádech.  Také v zadní části krku najdete pravou losí kůži.

Pojmenován je po velké lesní oblasti Finnskogen ve východní části Norska, která je vynikající pro lov velkých ptáků, losů a zajíců.

Outdoorová kolekce Dale of Norway

Oděvy vyrobené pro lov a rybolov. Při navrhování jednotlivých prvků a detailů jsme se nechali inspirovat kůží lososů a jelenů a celý komplex doplnili knoflíky z paroží. Výrobky jsou ze silnějšího úpletu v přírodních, zemitých barevných tónech. Oblečení je vhodné pro pohyb a pobyt v přírodě, turistiku a výlety na horské chaty či vaše chalupy.

Vlna s dlouhou životností

100 % long - lasting Norwegian wool, to je vlna s dlouhou životností. Dale of Norway přizpůsobuje zpracování vlny různým kolekcím norských svetrů. Norská vlna je známá svojí neobyčejnou dlouhotrvající kvalitou, stejně jako svěžím a atraktivním vzhledem a v neposlední řadě také svojí odolností vůči povětrnostním vlivům. Tyto vlastnosti jsou vynikající pro střední a vrchní vrstvu pletených svetrů. Produkce norské vlny je šetrná k životnímu prostředí a je založená na principu obnovitelných zdrojů. 

Vlna – přirozené pohodlí

Neoddělitelnou součástí tajemství úspěchu Dale of Norway je pravá norská panenská vlna, jejíž kvality jsou naprosto nesrovnatelné. Vlně se pro její specifické vlastnosti často říká přírodní hi-tech materiál. Vlna nasává vlhkost do vlákna a zanechává pocit pohodlí a sucha. Díky vysokému procentu vzduchu obsaženému ve vlákně, vlna izoluje a chrání před chladem i teplem, proto spolehlivě poskytne svému nositeli nejvyšší pohodlí ve dnech studených i parných.

Nejdokonalejší vlákno pro každou příležitost do každého počasí – vyvinuto přírodou 

Nevšedně jemné, měkké a zkadeřené přírodní vlákno ovčí vlny vyniká přirozenou pružností, která ještě zvyšuje jeho kvality a výkon. Vlna je nejen teplá, ale také odolná vůči zápachům, antimikrobiální, prodyšná, izolující, extrémně odolná a anti-statická. Tedy ideální pro široký sortiment výrobků, od technického oblečení pro sport po nejjemnější elegantní vlněné obleky. Její struktura poskytuje neopakovatelnou a nesmírně hodnotnou kombinaci pohodlí a vysokého výkonu. Příroda jí dala do vínku i další důležité parametry: ekologickou nezávadnost, obnovitelnost, snadnou údržbu a nemačkavost.

Svetr Finnskogen je propracován do nejmenších detailů 

 • povětrnostem odolná membrána
 • 100% Norská vlna s dlouhou životností
 • vlna odolná proti špíně a nečistotě
 • větruodolná a prodyšná membrána  WEATHER PROOF  
 • Windtest EN ISO 9237 L =0mm
 • prodyšnost JIS L 1099  10,000gr/m2  
 • vodní sloupec EN 20 8111 = 8000m mn
 • originální knoflík z jeleního rohu s koženým poutkem
 • pravá kůže ze soba vytváří dokonalé detaily na límci
 • strečový žebrovaný panel po stranách svetru
 • prodloužená záda
 • ruční praní v pracím prostředku na vlnu

Velikosti:

S - XXL

Parametry

Parametry

Značka Dale of Norway
Pro UNI
Typ produktu Svetry
Aktivita Lov a rybaření
Video

Mohlo by se Vám líbit