Bergans Soleie Boxer, boxerky, pánské

Nejlehčí funkční boxerky z merino vlny

Již od: 0,00 Kč

1956-NavyMel-Red
Tento produkt aktuálně nelze koupit
Popis

Bergans Soleie Boxer, pánské boxerky z merino vlny

Alespoň jedny spodky z Merino vlny byste rozhodně měli mít ve svém šatníku. Nic vás totiž nedokáže zahřát právě jako tento přírodní materiál. A fakt, že spodky Soleie Tights jsou navíc maximálně pohodlné jistě není k zahození.

Ideálně odvádí pot, jsou lehké a prodyšné. Soleie Boxer jsou nejlehčí z řady vlněných spodků od Bergans. Díky výborným termo-izolačním vlastnostem vlny se hodí pro použití v zimě i v létě.

Stupeň izolace

Ultralehká (Ultralight) 150 g/m2 - Perfektní pro celoroční trénování a sport. Nejlehčí a nejjemnější funkční vrstva z merino vlny v naší nabídce. Na sport i běžné nošení

Merino vlna dokáže reagovat na změny teplot a vždy se vám přizpůsobí. Mezi nejlepší vlastnosti vlny patří to, že hřeje i tehdy, když je vlhká. Navíc odvádí vlhkost snáze, než syntetické materiály. Oblečení ze 100% merino vlny i přes svou nízkou hmotnost perfektně hřeje i když se zpotíte. Zároveň skvěle dýchá.

Jedny spodky pro všechny aktivity = merino vlna

Mezi nejlepší vlastnosti vlny patří to, že hřeje i tehdy, když je vlhká. Navíc odvádí vlhkost snáze, než syntetické materiály. Termoprádlo ze 100% merino vlny i přes svou nízkou hmotnost perfektně hřeje i když se zpotíte. Zároveň skvěle dýchá.

Nejen funkce, ale i design

Krásné barvy, kontrastní švy a perfektní střih. Boxerky Solei jsou nejen krásné, ale i velice příjěmně se nosí.

Materiál:

100% merino vlna

Gramáž:

150 g/m2

Síla vlákna:

18.5 micron

Velikosti:

S-XXL

Hmotnost:

L – 70 g

Další informace

Další informace

Značka Bergans of Norway
Pro Pánské
Typ produktu Boxerky
Video

Mohlo by se Vám líbit