Vlněný svetr z jemné merino vlny

Dale of Norway CORTINA MERINO MASCULINE SWEATER, vlněný svetr z jemné merino vlny

Již od: 0,00 Kč

93821-E
Tento produkt aktuálně nelze koupit
Popis

Dale of Norway CORTINA MERINO MASCULINE SWEATER, vlněný svetr z jemné merino vlny

ORIGINÁL! Jak jinak než takto popsat tento jedinečný a velmi tradiční svetr. Design svetru Cortina Merino Masculine odkazuje na první oficiální svetr z roku 1956, kdy probíhaly Zimní Olympijské hry v Cortina d´Ampezzo. Tradiční norskou vlnu však nahradila merino vlna, čímž vznikl nadčasový a sportovně laděný kousek. Vzhled svetru upoutá pozornost svým duchem tradiční norské historie, která přesahuje generace. 

Tradiční kolekce svetrů Dale of Norway

Design je inspirován některými z nejvýznačnějších vzorů norských národních krojů, harmonicky spojených tak, že vytváří ten nejelegantnější svetr. Charakteristická „Selbu růže“ je hlavním prvkem celého svetru. Růže je tvořena čtyřmi spojenými srdci symbolizujícími mír a přátelství. Tento vzor je také použit v úchytu zipu - ve tvaru srdce. Krásný norský vzor, inspirovaný bohatými národními norskými tradicemi, spojený s olympijskými hodnotami: mírem, přátelstvím a fair play.  

Jemná vlna Merino měkká na dotek a neškrábe

Moderní technologie umožňuje vybrat pouze ta nejjemnější vlákna a vyrobit z nich kvalitní Merino s příslušnou hodnotou mikronů. Dnešní Merino vlna má mikroskopický průměr vlákna – od jedné třetiny do jedné desetiny tloušťky lidského vlasu. Čím menší průměr vlákna, tím jemnější, měkčí a méně škrábavý materiál. Z vlny Merino se vyrábějí oděvy, které lze nosit přímo na tělo, aniž byste pociťovali jakoukoli újmu na vašem pohodlí, jsou měkké a zaručují zcela výjimečný pocit a styl. Dale nabízí široký sortiment luxusních oděvů z jemné vlny Merino.

„VLNĚNÉ ZKUŠENOSTI“ POSBÍRANÉ DALE OF NORWAY JSOU ZKRÁTKA GENIÁLNÍ

Vlna zahřeje v chladném počasí a chladí v horkých dnech. Její nevšední vlákna dokážou absorbovat vlhkost až do 30 % své hmotnosti, odvést ji od těla a udržet pokožku v suchu a pohodlí bez ohledu na okolní teplotu.

Nejdokonalejší vlákno pro každou příležitost do každého počasí – vyvinuto přírodou  

Nevšedně jemné, měkké a zkadeřené přírodní vlákno ovčí vlny vyniká přirozenou pružností, která ještě zvyšuje jeho kvality a výkon. Vlna je nejen teplá, ale také odolná vůči zápachům, antimikrobiální, prodyšná, izolující, extrémně odolná a antistatická. Tedy ideální pro široký sortiment výrobků, od technického oblečení pro sport po nejjemnější elegantní vlněné obleky. Její struktura poskytuje neopakovatelnou a nesmírně hodnotnou kombinaci pohodlí a vysokého výkonu. Příroda jí dala do vínku i další důležité parametry: ekologickou nezávadnost, obnovitelnost, snadnou údržbu a nemačkavost.

Svetr Cortina Merino Masculine Sweater je propracován do nejmenších detailů

  • 100 % jemná merino vlna
  • třívrstvý úplet
  • možnost praní v pračce s pracím prostředkem na vlnu
  • svetr můžete skvěle doplnit čepicí Dale Cortina Hat či čelenkou Dale Cortina Headband
  • velikosti: S - XXL
Parametry

Parametry

Značka Dale of Norway
Pro UNI
Typ produktu Svetry
Aktivita Zimní sporty
Video

Mohlo by se Vám líbit