Vážení zákazníci,

 

chceme se stále zlepšovat a nabízet Vám to nejkvalitnější zboží v co nejpříjemnějším prostředí. Proto jsme se rozhodli vytvořit pro Vás nový e-shop s moderním vzhledem a celou řadou nových funkcí. Věříme, že se Vám bude líbit.

 

Jste-li náš stávající zákazník, který se účastní věrnostního programu, věnujte prosím pozornost následujícím řádkům:

1. Věrnosti svých zákazníků si vážíme a chceme Vám i nadále poskytovat slevy, které jste u nás svými nákupy získali. Abychom však mohli spárovat Váš stávající účet s novým e-shopem, potřebujeme abyste se přihlásili pod stejným e-mailempod kterým jste se u nás přihlašovali na:

- e-shopu scandinaviashop.cz

- webech bergans.cz, dale.cz, devold.cz, karitraa.norskamoda.cz, jetboil.cz, raidlight.cz,

- nebo uvedli při registraci v našich kamenných prodejnách v Praze a v Litoměřicích.

2. Po přihlášení do účtu si prosím zkontrolujte, zda jsou uvedené registrační údaje aktuální. 

3. Je možné, že se objeví potíže s použitím Vašeho stávajícího hesla. V tom případě si nechte odeslat nové heslo na uvedenou e-mailovou adresu. Po úspěšném přihlášení do účtu si ho budete moci kdykoliv změnit.

4. Pokud Vaše potíže s přihlášením přetrvávají nebo máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 725 938 590 nebo ne adrese eshop@norskamoda.cz.

Na závěr Vás chceme ujistit, že Vaše osobní data jsou u nás v bezpečí plně v souladu s novou evropskou regulací GDPR. Plné znění Zásad na ochranu osobních údajů naleznete zde.