-50%

Smartphone Waistbag iPhone/Android

Obal na telefon

Běžná cena: 849,00 Kč

Sleva 424,00 Kč

Ušetříte: 425,00 Kč
Popis

Moc Waistbag black

 Ledvinka na smartphone, kapička na běhání i cyklturistiku, praktická ledvinka, pro sport i otdoorové aktivity, levinka na telefon a klíče

Malá, ale velice praktická. Tak by se dala ve stručnosti charakterizovat ledvinka MOC Waistbag. Poslouží k uložení chytrého telefonu nebo iPhonu 6, má i kapsičku na klíče nebo drobné mince či bankovky. Smartphone lze bezpečně umístit do kapsy s průhledným krytem, kde bude snadno přístupný pro ovládání všech funkcí. Nechybí ani otvor na vyvedení sluchátkového kabelu.

Klíčové vlastnosti

  • Průhledný kryt kapsy umožní ovládání smartphonu
  • Pro přístroje až do velikosti 178 cm
  • Hodí se na sportovní i další volnočasové aktivity
  • Přezku popruhu lze nastavit podle potřeby
  • Budete mít volné ruce a smartphone i další nezbytnosti při ruce
  • Ledvinku lze umístit na záda, boky i břicho?

Co potřebujeme, je vždy po ruce

Použitý materiál (polyester a EVA) zaručuje odolnost proti nepříznivým vlivům počasí, ovšem zcela vodotěsné pouzdro není. Dostatečně dlouhé a libovolně nastavitelné pásky s plastovou přezkou zajistí správné upevnění na těle, ledvinka nesklouzává ani netlačí. Do kapsičky se vejde i nějaké drobnější občerstvené v podobě energetické tyčinky, tatranky nebo podobně. Ledvinka se hodí na procházky, pro běh, jogging, cyklistiku i další sporty, kdy potřebujeme mít s sebou jen minimální zátěž a přitom si chceme dopřát oblíbenou hudbu nebo být k zastižení na telefonu.

Parametry

Parametry

Značka MOC
Typ produktu Pouzdra na elektroniku
Cena 849,00 Kč
Sleva 424,00 Kč
Video

Mohlo by se Vám líbit