Výprodej
-40%

Bergans Glittertind batoh, 55L, Small

Unikátní batoh 55L který se skvěle přizpůsobí všem pohybům těla

6 199,00 Kč

Již od: 3 719,00 Kč

4632-Cobaltblue-Neon
  • Centrální sklad : Poslední kus
    Prodejna Praha 9 : Poslední kus
    Prodejna Litoměřice : Na dotaz

!

Zaškrtněte prosím vybranou velikost

Cena: 0,00 Kč

Popis

Bergans Glittertind 55 L Batoh

Batoh s převratným nosným systémem SPINE

Zdolejte delší trasy s těžším nákladem, v jakémkoliv terénu a mějte nejlepší volnost pohybu než s jakýmkoliv jiným batohem na trhu. Cenami ověnčený batoh Glittertind v sobě skrývá revoluční nosný systém SPINE, který kopíruje všechny protichůdné pohyby těla najednou a poskytuje úžasný komfort nezávisle na délce trasy. Je velmi lehoučký a balení věcí a výbavy je s ním jednoduché v obou verzích - 55 litrové a 70 Iitrové. Těžko najdete jiný batoh, se kterým se cítíte tak dobře po dlouhém a těžkém turistickém dnu. - Glittertind je výjimka!

Váha 55L: 2,35 kg 70L: 2,45 kgMateriál: Nylon 420D/210D

Vyrábí se ve třech velikostech:small 150 - 175 cm výška postavymedium 165 - 180 cm výška postavylarge 170 - 200 cm výška postavy

Nosný systém SPINE - Novinka od Bergansu

Když chodíte, Vaše tělo dělá spoustu různých pohybů najednou. Nosný systém SPINE nám umožnil zajistit, aby batoh kopíroval všechny protichůdné pohyby ve stejný čas. Speciálně tvarovaný rám z pružinové oceli je základní věc tohoto nosného systému. Co je na tomto řešení tak unikátního je, že nosný systém je připevněn k batohu uprostřed zadního panelu, zatímco boky a ramena se mohou pohybovat volně. Tento nosný systém se jednoduše pohybuje stejně jako Vaše páteř.

1. Boční pohyb

Když chodíte, Vaše boky a ramena se pohybují nahoru a dolu při každém kroku. Ramena jsou v protipohybu vzhledem k bokům, což způsobuje ohýbání zas doleva a doprava. Spirálovitý rám umožňuje nosnému systému ohýbat se oběma směry a tvarovat se podle přirozených pohybů těla.

2. Stabilita

Čím větší je pohyb, tím větší je odpor pružinového rámu. Rozsah pohybů je omezen, aby se předešlo nestabilitě. Můžete systém i upevnit stabilizačními popruhy na ramenou a na bederním pásu.

3. Kroutivý pohyb

K pohybu ramen a boků nahoru a dolu se při chůzi přidává i pohyb dopředu a dozadu. Boky a ramena se pohybují protisměrně, což vede k slabém kroucení těla. Tradiční batohy tomuto přirozenému pohybu brání. Spirálovitý pružinový rám se pohybuje stejně jako Vaše tělo.

4. Absorbce rázů

Struktura rámu funguje jako pružina absorbující rázy při chůzi.

Parametry

Parametry

Značka Bergans of Norway
Pro Dámské, Pánské
Typ produktu Expediční batohy
Aktivita Turistika a outdoor
Video

Mohlo by se Vám líbit