-30%

Vzorek - Dámská větruvzdorná softshellová bunda

velikost - S

Běžná cena: 5 999,00 Kč

Sleva 4 199,30 Kč

Ušetříte: 1 799,70 Kč
8715-12095x
Popis

Slingsby Softshell Hybrid Women Jacket, dámská technická softshellová bunda

Kolekce oblečení Slingsby vyvinutá speciálně pro skialp a vysokohorskou turistiku vzdává hold průkopníkovi W. C. Slingsbymu (1849 – 1928), který si svůj titul „Otec norského horolezectví“ a nesmrtelnost získal dobytím vrcholu Store Skagastolsting (2405 m n.m.) v Jotunheimen roku 1876.

Výrobky této řady jsou velmi lehké a funkční. Při jejich vývoji jsme spolupracovali se zkušenými horskými vůdci, abychom Vám připravili přesně to, co pro svá dobrodružství a výpravy potřebujete.

Do této kolekce spadá i dámská technická softshellová bunda Slingsby Softshell Hybrid Women Jacket, která splňuje vysoké nároky kladené počasím na svrchní ochrannou vrstvu a počítá batohem. Dámská technická větruvzdorná softshellová bunda Slingsby Softshell Hybrid Women Jacket je připravena na zátěžové aktivity v náročných podmínkách. Všechny detaily a technické prvky jsou umístěné s nejvyšší rozvahou tak, aby nijak neomezovaly Váš rozlet a naprosto a zcela podpořily Váš sportovní výkon.

Materiál

Větruvzdorný prodyšný Pontetorto NoWind v přední části, vysoce prodyšný a velmi pružný Pontetorto Tecnostretch na bocích a zádech. Bunda je dobře sbalitelná a vyniká nízkou hmotností.

Kapsy

Kapsy s podšívkou ze síťoviny. V levé kapse malá kapsička na vysílačku/vyhledávač. Důmyslně řešené umístění kapes zaručuje, že kapsy nepřekáží při používání lezeckého úvazku a bederního pásu batohu.

Další

Prodloužený zadní díl. Elastické manžety rukávů a spodní lem.

Použití

Speciálně vyvinuta pro skialp, telemark a další outdoorová dobrodružství. Dámská technická větruvzdorná bunda Slingsby Softshell Hybrid Women Jacket je vhodná pro každodenní použití při outdoorových aktivitách.

Technické detaily

Materiál: Pontetorto NoWind: 68 % Polyamid/32% Elastan. Pontetorto Tecnocstretch: 94 % Polyester/6 % Elastan

Velikosti: XS - XL

Hmotnost: ve velikosti S 400 g

UPF 50+ 

Další informace

Další informace

Značka Bergans of Norway
Cena 5 999,00 Kč
Sleva 4 199,30 Kč