-30%

Vzorek - Dámské lyžařské kalhoty

velikost - S

Běžná cena: 7 599,00 Kč

Sleva 5 319,00 Kč

Ušetříte: 2 280,00 Kč
8753-11552x
Tento produkt aktuálně nelze koupit
Popis

Stranda Insulated Women Pant, dámské lyžařské nepromokavé a zateplené kalhoty

Kolekce lyžařského oblečení, do níž spadají i nepromokavé zateplené dámské lyžařské kalhoty Stranda Insulated Women Pant, splňuje vysoké nároky kladené počasím a širokým spektrem pojetí Vaší oblíbené aktivity. Slunečné zimní dny a rekreační sjezdové lyžování na upravených sjezdovkách jsou metou nejnižší, freeride, skialp, telemark v záplavě prašanu a akrobatické lyžování, mrazivé nebo sněhem zasypané dny jsou pak příčkou nejvyšší.

Bergans of Norway se v kolekci Stranda soustředil na maximální možné omezení dopadů výroby na životní prostředí při zachování 100% funkčnosti. Kolekce Stranda tak oslovuje i svým environmentálním přístupem ke sportovnímu oblečení. Všechny použité materiály včetně vnitřních izolačních vrstev jsou 100% recyklované a recyklovatelné. Pro barvení tkanin byla použita ekologicky šetrná technologie SpinDye®. Dlouhodobě udržitelný rozvoj, omezení ekonomických a ekologických dopadů výrobků na planetu Zemi a udržení kvalitního životního prostředí jsou postupy posledních let. Bergans ukázal, že to nejsou jen plané řeči a předvedl, že to jde i v segmentu sportovního oblečení velmi dobře.

Lyžařské kalhoty Stranda Insulated Women Pant poskytují ochranu vůči rozmarům počasí, tepelný komfort a maximální volnost pohybu. Všechny detaily a technické prvky jsou umístěné s nejvyšší rozvahou tak, aby nijak neomezovaly Váš rozlet a naprosto a zcela podpořily Váš sportovní výkon.

Materiál

Čtyřsměrně pružný, dvouvrstvý Bergans Element Active® – voděodolný, větruvzdorný a prodyšný. Izolace umístěná na exponovaných místech z Primaloft® Gold EcoActive+.

Sněhové kamašky

Integrované vnitřní sněhové kamašky na koncích nohavic s fixačním elastickým páskem.

Odvětrávání

Dlouhé zipy na vnější straně stehen pro maximální odvětrávání přebytečného tepla.

Kapsy

Kapsy na stehnech.

Další

Recco® vysílač. Nastavování obvodu pasu pásky na suchý zip. Poutka na připnutí šlí. Tvarovaná kolena. Vyztužené spodní části nohavic.

Použití

Vyvinuty speciálně pro lyžování.

Technické detaily

Materiál: 2L Bergans Element Active®: 100% recyklovaný Polyester

Izolace: Primaloft® Gold EcoActive+: 100% Polyester, 60 g/m2

Velikosti: XS - XL

Hmotnost: ve velikosti S 575 g

Parametry

Parametry

Značka Bergans of Norway
Cena 7 599,00 Kč
Sleva 5 319,00 Kč
Video