Dale Dovre unisex sweater, svetr, unisex

Moderní sportovní svetr

Již od: 0,00 Kč

91781-A
Tento produkt aktuálně nelze koupit
Popis

Dale Dovre sweater, svetr vhodný pro muže i ženy 

Moderní sportovní svetr je pojmenován po horské oblasti Dovre, známé z literatury jako "horský sál", kde měli trollové své skrýše

Svetr s tradičním norským vzorem v moderní podobě, nabízí skvělý střih vhodný pro muže i ženy.

V horské oblasti Dovre u vodopádů, byla v roce 1814 slavnostně přijata ústavodárným shromážděním norská ústava a Norsko se tak stalo samostatným státem.

Tradiční kolekce Dale of Norway

Tradiční část naší kolekce je založena na typických starých norských pleteninách. Norská vlna, výrazné vzory a autentické norské spony a knoflíky. Při výběru se necháváme inspirovat jak norskými kroji, bunady, tak starými vzory svetrů. To je základní charakteristika propínacího svetru známého pod názvem lusekofte. Střih je poměrně rovný a vhodný pro muže i ženy.

Synonymem pro kvalitní a hezký svetr je Dale of Norway. Originální norské svetry s tradičními přírodními motivy se vyrábí v norském údolí Dale už od roku 1879. Materiálem, ze kterého jsou svetry pleteny je přírodní nová vlna, která se získává z ovcí žijících v Norsku a merino vlna.

Vlna - přirozené pohodlí

Neoddělitelnou součástí tajemství úspěchu Dale of Norway je pravá norská panenská vlna, jejíž kvality jsou naprosto nesrovnatelné. Vlně se pro její specifické vlastnosti často říká přírodní hi-tech materiál. Vlna nasává vlhkost do vlákna a zanechává pocit pohodlí a sucha. Díky vysokému procentu vzduchu obsaženému ve vlákně, vlna izoluje a chrání před chladem i teplem, proto spolehlivě poskytne svému nositeli nejvyšší pohodlí ve dnech studených i parných.

„VLNĚNÉ ZKUŠENOSTI“ POSBÍRANÉ DALE OF NORWAY JSOU ZKRÁTKA GENIÁLNÍ.

Vlna zahřeje v chladném počasí a chladí v horkých dnech. Její nevšední vlákna dokáží absorbovat vlhkost až do 30% své hmotnosti, odvést ji od těla a uchovat pokožku v suchu a pohodlí bez ohledu na okolní teplotu.

Svetr Dovre je zpracován do nejmenších detailů

  • střih vhodný pro muže i ženy 
  • 100% norská vlna
  • žebrování po stranách
  • prodloužená záda
  • elegantní zip s logem Dale of Norway
  • žebrované ukončení rukávů – dokonalá přilnavost
  • možnost praní v pračce na program vlna

Parametry

Parametry

Značka Dale of Norway
Pro Dámské, Pánské
Typ produktu Svetry
Aktivita Lifestyle
Video

Mohlo by se Vám líbit