Výprodej

Dámský outdoorový vlněný svetr Dale Furu

Vlněný svetr

Již od: 0,00 Kč

92471-P
Tento produkt aktuálně nelze koupit
Popis

Vlněný svetr

Svetr Furu je skvělým a nadčasovým svetrem určen především pro outdorové aktivity jako je lov, rybolov či pozorování zvěře ve volné přírodě.

Furu v překladu znamená borovice. Ty jsou v Norsku velmi rozšířené zejména v hlubokých lesích a horách.

Outdoor kolekce Dale of Norway

Oděvy vyrobené pro lov a rybolov. Při navrhování jednotlivých prvků a detailů jsme se nechali inspirovat kůží lososů a jelenů a celý komplex doplnili knoflíky z paroží. Výrobky jsou ze silnějšího úpletu v přírodních zemitých barevných tónech. Oblečení je vhodné pro pohyb a pobyt v přírodě, turistiku a výlety na horské chaty či vaše chalupy.

Zpracování vlny má dlouhou historii

Vlna je jedním z nejstarších a nejuniverzálnějších vláken. Plstěná či tkaná byla používána na výrobu oděvů a bílého domácího prádla už nejstaršími civilizacemi. Navzdory vývoji, kterým prošly syntetické materiály, se žádné uměle vyrobené vlákno nevyrovná jedinečným vlastnostem vlny. Celý sortiment pletených výrobků Dale of Norway nese označení Woolmark, jež zaručuje, že veškeré příze je vyrobená z nejkvalitnější 100% panenské vlny. 

Vlna – přirozené pohodlí

Neoddělitelnou součástí tajemství úspěchu Dale of Norway je pravá norská panenská vlna, jejíž kvality jsou naprosto nesrovnatelné. Vlně se pro její specifické vlastnosti často říká přírodní hi-tech materiál. Vlna nasává vlhkost do vlákna a zanechává pocit pohodlí a sucha. Díky vysokému procentu vzduchu obsaženému ve vlákně, vlna izoluje a chrání před chladem i teplem, proto spolehlivě poskytne svému nositeli nejvyšší pohodlí ve dnech studených i parných.

Svetr Furu je propracován do nejmenších detailů

  • dámský projmutý střih
  • 100 % Norská vlna s dlouhou životností
  • detaily na ramenou a loktech z imitace kůže
  • originální vzor
  • žebrování na lemu rukávu a spodní části svetru
  • ruční praní v pracím prostředku na vlnu

Parametry

Parametry

Značka Dale of Norway
Pro Dámské
Typ produktu Svetry
Aktivita Turistika a outdoor, Lov a rybaření
Video

Mohlo by se Vám líbit