Výprodej

DÁMSKÉ NADČASOVÉ VLNĚNĚ ŠATY DALE GEILO

Norské šaty Geilo z merinovlny pro chladné dny

Již od: 0,00 Kč

65100-F
Tento produkt aktuálně nelze koupit
Popis

VLNĚNÉ ŠATY GEILO

Šaty Geilo jsou inspirovány tradiční norskou sněhovou vločkou, která se pyšní na rameni šatů. Šaty se vyznačují sportovním designem, nejlepší merino vlnou, výraznými barvami i kontrastními detaily. V těchto šatech se bude každá ženy cítit úžasně.

Šaty jsou pojmenovány podle jedné z nejpopulárnějších lyžařských oblastí Norska - Geilo.

SPORTOVNÍ KOLEKCE DALE OF NORWAY

Výrobky ve svěžích, čistých a jasných barvách s méně nápadnými vzory a čistými liniemi. Dynamičtější zpracování; oblečení je přizpůsobené ženským a mužským tělesným proporcím. 

JEMNÁ VLNA MERINO MĚKKÁ NA DOTEK A NEŠKRÁBE

Moderní technologie umožňuje vybrat pouze ta nejjemnější vlákna a vyrobit z nich kvalitní Merino s příslušnou hodnotou mikronů. Dnešní Merino vlna má mikroskopický průměr vlákna – od jedné třetiny do jedné desetiny tloušťky lidského vlasu. Čím menší průměr vlákna, tím jemnější, měkčí a méně škrábavý materiál. Z vlny Merino se vyrábějí oděvy, které lze nosit přímo na tělo, aniž byste pociťovali jakoukoli újmu na vašem pohodlí, jsou měkké a zaručují zcela výjimečný pocit a styl. Dale nabízí široký sortiment luxusních oděvů z jemné vlny Merino.

„VLNĚNÉ ZKUŠENOSTI“ POSBÍRANÉ DALE OF NORWAY JSOU ZKRÁTKA GENIÁLNÍ

Vlna zahřeje v chladném počasí a chladí v horkých dnech. Její nevšední vlákna dokáží absorbovat vlhkost až do 30 % své hmotnosti, odvést ji od těla a udržet pokožku v suchu a pohodlí bez ohledu na okolní teplotu.

Nejdokonalejší vlákno pro každou příležitost do každého počasí – vyvinuto přírodou

Nevšedně jemné, měkké a zkadeřené přírodní vlákno ovčí vlny vyniká přirozenou pružností, která ještě zvyšuje jeho kvality a výkon. Vlna je nejen teplá, ale také odolná vůči zápachům, antimikrobiální, prodyšná, izolující, extrémně odolná a anti-statická. Tedy ideální pro široký sortiment výrobků, od technického oblečení pro sport po nejjemnější elegantní vlněné obleky. Její struktura poskytuje neopakovatelnou a nesmírně hodnotnou kombinaci pohodlí a vysokého výkonu. Příroda jí dala do vínku i další důležité parametry: ekologickou nezávadnost, obnovitelnost, snadnou údržbu a nemačkavost.

ŠATY GEILO JSOU PROPRACOVÁNY DO NEJMENŠÍCH DETAILŮ

  • dámský projmutý střih
  • 100 % merino vlna
  • žebrový úplet u krku
  • vlákna jsou ošetřena impregnací, jsou odolná vůči zašpinění a skvrnám
  • raglánové rukávy s otvorem pro palec
  • možno prát v pračce na vlněný program v pracím prostředku na vlnu 

VELIKOSTI:

XS-XL

Parametry

Parametry

Značka Dale of Norway
Pro UNI
Typ produktu Šaty
Aktivita Lifestyle
Video

Mohlo by se Vám líbit