Dámský technický expediční batoh Bergans Helium PRO W 50

Expediční batoh

Již od: 0,00 Kč

4737-Red-SolidGrey.j
Tento produkt aktuálně nelze koupit
Popis

Expediční batoh

Tradice vysoce kvalitních a funkčních batohů Bergans začala v r. 1908, kdy Ole F. Bergans vyvinul první batoh s konstrukcí. Tímto krokem výrazně zvýšil pohodlí při nošení nákladů na zádech. Za více než sto let prošly Batohy Bergans dlouhou cestu vývoje a zdokonalení, spektrum se rozšířilo zahrnuje batohy od expedičních před outdoorové až po batohy pro použití ve městě a školní batohy.

Při navrhování nových modelů a zdokonalování starších úzce spolupracujeme se sportovci Bergans Teamu, kteří naše prototypy testují v přirozených podmínkách, abychom Vám mohli nabídnout proopracované a špičkové výrobky. Bez kompromisu.

Technický dámský expediční batoh Helium PRO W 50 překvapí svou extrémně nízkou hmotností. Model využívá praktický nosný systém Bergans Quick Adjust, který snadno přizpůsobíte svým individuálním potřebám.  

Nosný systém Quick Adjust™ PRO

Pevný a pohodlný nosný systém Quick Adjust™ PRO se jednoduše přizpůsobí Vašemu tělu. Nosná kapacita batohů s touto technologií je nadmíru vysoká a v outdooru Vám výtečně poslouží použité prodyšné materiály. Další z předností tohoto patentovaného systému je nízká hmotnost – ta byla oproti předchozí verzi snížena o 15 %.  Batoh tak váží pouhý kilogram. Navíc je přizpůsoben drobnější konstrukci ženského těla.

Dámský technický batoh Helium PRO W 50 byl speciálně vyvinut pro lyžování, skialp, horolezectví a další utdoorové aktivity

Batoh

Horní vstup s víkem s rolovacím lemem a kompresními popruhy. Boční zip po celé délce batohu. 

Kapsy

Velká přední kapsa na stoupací pásy, mačky nebo další základní vybavení. 

Bederní pás

Pohodlný 3D bederní pás umožňuje široký rozsah pohybu.

Víko

Odpínatelné, výškově nastavitelné víko batohu.

Další

Kompresní boční popruhy. Poutka na připnutí cepínů. Poutko na připnutí lezeckého materiálu na bederním pásu. Kompresní popruhy na víku pro připnutí horolezeckého lana. Mnoho bodů na připevnění dalšího materiálu lyží/holí/cepínů. Kompatibilní s hydratačním systémem. Nastavitelný hrudní popruh. Možnost připevnění univerzální boční kapsy. YKK zipy. Klip na připnutí klíčů. Možnost připnutí saní.

Technické detaily

Objem: 50 l

Hmotnost: 1,28 kg

Materiál: Nylon 210D Velocity, Nylon 420D Velocity, Nylon 70D Ripstop 

Komfortní zátěž: do 17 kg

Výška postavy: 155 - 185 cm 

Parametry

Parametry

Značka Bergans of Norway
Pro Dámské
Typ produktu Expediční batohy
Aktivita Zimní sporty
Video

Mohlo by se Vám líbit