Dlouhý vlněný svetr z jemné merino vlny

Dale of Norway HEDDA NEW FEMINIME JACKET, dlouhý vlněný svetr z jemné merino vlny

Již od: 0,00 Kč

83401-F
Tento produkt aktuálně nelze koupit
Popis

Dale of Norway HEDDA NEW FEMINIME JACKET, dlouhý vlněný svetr z jemné merino vlny

Vzhled tohoto svetříku je tvořen kombinací extra jemné Merino vlny s nádhernými norskými cínovými knoflíky. To vše je doladěno jemným decentním lemováním, což dává svetru celkový rafinovaný vzhled, který v nás evokuje luxus a bohatství.

Svetr „Hedda New“ je pojmenován po hrdince stejnojmenné divadelní hry „Hedda Gablerová“ norského spisovatele a dramatika Henrika Ibsena.

Elegantní kolekce dámského oblečení Dale of Norway

Vskutku klasický a univerzální výrobek, u něhož chceme zachovat co možná nejnižší hmotnost a nejvyšší pohodlí při nošení, proto používáme vlnu Merino. Volíme elegantní střihy a detaily, jemné barvy. Elegantní vzhled završují precizně provedené detaily, knoflíky či výšivky, staré vzory typické pro tento druh oděvů. Výsledkem je všestranné oblečení, které oceníte v kanceláři i na procházkách po městě a které si zcela jistě zaslouží označení „exkluzivní“.

100 % hedvábně jemná merino vlna

Ovčí merino vlna pochází ze speciálně vyšlechtěných ovcí, žijících v chladnějších a vlhčích oblastech (Nový Zéland, Austrálie). Ovce chrání v drsné přírodě nejtechničtější přírodní vlákna, která člověk sice nedovede vyrobit, ale naštěstí je umí zpracovat. Tato vlákna jsou mnohem jemnější než tradiční vlna. Merino vlna je hedvábně jemná, má vyšší schopnost izolace a je prodyšnější. Produkce je šetrná k životnímu prostředí a je založená na principu obnovitelných zdrojů.

„VLNĚNÉ ZKUŠENOSTI“ POSBÍRANÉ DALE OF NORWAY JSOU ZKRÁTKA GENIÁLNÍ.

Vlna zahřeje v chladném počasí a chladí v horkých dnech. Její nevšední vlákna dokážou absorbovat vlhkost až do 30 % své hmotnosti, odvést ji od těla a uchovat pokožku v suchu a pohodlí bez ohledu na okolní teplotu.

Nejdokonalejší vlákno pro každou příležitost do každého počasí – vyvinuto přírodou  

Nevšedně jemné, měkké a zkadeřené přírodní vlákno ovčí vlny vyniká přirozenou pružností, která ještě zvyšuje jeho kvality a výkon. Vlna je nejen teplá, ale také odolná vůči zápachům, antimikrobiální, prodyšná, izolující, extrémně odolná a antistatická. Tedy ideální pro široký sortiment výrobků, od technického oblečení pro sport po nejjemnější elegantní vlněné obleky. Její struktura poskytuje neopakovatelnou a nesmírně hodnotnou kombinaci pohodlí a vysokého výkonu. Příroda jí dala do vínku i další důležité parametry: ekologickou nezávadnost, obnovitelnost, snadnou údržbu a nemačkavost.

Svetr Hedda New je propracován do nejmenších detailů

  • dámský střih lichotící postavě
  • 100 % hedvábně jemná merino vlna
  • jednovrstvý úplet
  • krásné detaily - norské cínové knoflíčky
  • možno prát v pračce na vlněný program a v prostředku na vlnu
  • velikosti: XS - XL
Další informace

Další informace

Značka Dale of Norway
Pro UNI
Typ produktu Svetry
Aktivita Lifestyle
Video