Originál norská kožešina ze soba - samec

Luxusní kožešina, která zútulní Váš byt, chalupu i pergolu

Běžná cena: 4 199,00 Kč

Sleva 3 779,00 Kč

Ušetříte: 420,00 Kč
78000001001241
Popis

Originál norská kožešina ze soba - samec

Kožešina ze soba, 1. jakost

Hledáte luxusní doplněk

do Vaší domácnosti, do letního sídla, nebo byste rádi stylově doplnili interiér či exteriér Vaší chaty?

Pravá zimní sobí kožešina ze samce je jasná volba! Kožešina ze soba je krásným doplňkem, který do prostoru přinese kousek severské přírody. Každý kus je originál, proto se může lišit tvarem i odstínem. Zimní kožešina je výrazně hustší a kvalitnější.

 

Využití

Srst je na dotek jemná a zároveň hustá, což je výsledkem poctivého chovu sobů ve volné přírodě. Neutrální avšak zajímavý odstín zapadne do různě laděných interiérů a můžete ji dokonce použít i v exteriéru, třeba na terase, nebo pergole, jako přehoz na sezení. Díky dutému chlupu je neuvěřitelně hřejivá. Není lepší izolace než kožešina ze soba. Ani při sezení na sněhu neucítíte přes kožešinu chlad.

Kožešina je vedlejší produkt

Chov sobů probíhá přírodním odchovem v dalekém Laponsku. Hlavní důvod chovu sobů je maso, kožešina je vedlejší produkt, ale pro Laponce nezbytný k přežití v drsných severských podmínkách. Mají z ní ušité kompletně oblečení a používají jí na spaní pod sebe i jako deku.


Pravou sobí kožešinu můžete využít jako doplněk téměř kamkoliv, fantazii se meze nekladou.

Dodavatel Granberg Garveri

Dovezeno z největší továrny na zpracování kožešin v Norsku - Granberg Garveri. Originální sobí kožešina z norského severu. Více jak tisíciletá zkušenost zpracování kožešin v Norsku spojená s novou technologii. Díky tomu je zaručená nejlepší kvalita zpracování a garance nejvyšší jakosti.

 

Údržba:

Doporučuje se srst 1-2 do roka vysát vysavačem na nejnižší možný tah směrem od hlavy k nohám. Je dobré kožešinu nechat 1x za 14 dní přes noc venku, aby nasála svoji přirozenou vlhkost. 

Kožešinu držte dále od zdroje tepla, například krbu.

 

Měřeno podel hřbetu středem kožešiny od krku k ocasu
Délka: 130-150 cm

Možnost doobjednat kožešinu z krávy

Parametry

Parametry

Značka Granberg Garveri
Cena 4 199,00 Kč
Sleva 3 779,00 Kč
Video

Mohlo by se Vám líbit