Nepromokavá expediční bunda Bergans Arctic

Expediční bunda

Již od: 0,00 Kč

5654_Navy-RoyalBlue-
Tento produkt aktuálně nelze koupit
Popis

Expediční bunda

Bergans vybavil na polární expedice takové mohykány jako Roald Amundsen, Robert F. Scott, Ernest Shackleton a Wilhelm Filchner. V dobách, kdy tito pánové dobývali dosud neprozkoumaná místa, však jen batohy. 

Dnes navrhujeme expediční vybavení i oblečení do velice extrémních podmínek a zůstáváme věrní tradici vysoké kvality a funkčnosti.  Spolupracujeme se skutečnými outdoorovými odborníky, Cecilie Skog a Rune Gjeldnes z Teamu Bergas, a jejich zkušenosti využíváme při designování  a vývoji nových výrobků. 

Kolekce Expedition je určena pro  maxiimální výkon v extrémních podmínkách.

Technická nepromokavá a prodyšná bunda Arctic Expedition Jacket přestavuje vysoce kvalitní svrchní ochrannou vrstvu. Všechny detaily a technické prvky jsou umístěné s nejvyšší rozvahou tak, aby nijak neomezovaly Váš rozlet a maximálně podpořily Váš sportovní výkon.

Materiál

3 vrstvý větruodolný, nepromokavý a prodyšný Dermizax®. Technická nepromokavá a prodyšná bunda Arctic Expedition Jacket je lehká a dobře sbalitelná.

Kapuce

Pevná, nastavitelná kapuce kompatibilní s helmou. Ocelové lanko pro nastavení a vyztužení lemu kapuce.  

Odvětrávání

Odvětrávání přebytečného tepla a zachování optimálního tepelného komfortu zajišťují celorozepínací, 2 směrný přední zip a dlouhé zipy v podpaží.

Kapsy

Přední kapsy, prostorné náprsní kapsy ze síťoviny pro optimální termoregulaci. Přední kapsy jsou umístěné tak, aby nepřekážely při použití lezeckého úvazku nebo bederního pásu batohu.

Další

Odolné taháčky zipů.Tvarované lokty pro maximální volnost pohybu. Rukávy zakončené manžetami se stahováním na suchý zip. Dvojitá ochranná léga předního zipu se suchým zipem.

Použití

Speciálně vyvinuta pro extrémní podmínky. Technická nepromokavá a prodyšná bunda Arctic Expedition Jacket  je připravená překonat s Vámi veškerá úskalí. 

Technické detaily

Materiál: 3L Dermizax®, 100 % Polyamid

Velikosti: XS- XXL

Hmotnost: ve velikosti L 860 g

Parametry

Parametry

Značka Bergans of Norway
Pro Dámské, Pánské
Typ produktu Bundy
Video