Pánský batoh pro horolezectví a zimní sporty Bergans Slingsby 24

Slingsby 24 batoh vhodný především pro zimní sporty a horolezectví

Již od: 0,00 Kč

4802-12029
Tento produkt aktuálně nelze koupit
Popis

Slingsby 24, batoh vhodný především pro zimní sporty a horolezectví

Tradice vysoce kvalitních a funkčních batohů Bergans začala v r. 1908, kdy Ole F. Bergans vyvinul první batoh s konstrukcí. Tímto krokem výrazně zvýšil pohodlí při nošení nákladů na zádech. Za více než sto let prošly batohy Bergans dlouhou cestu vývoje a zdokonalení. Spektrum se rozšířilo, zahrnuje batohy od expedičních před outdoorové až po batohy pro použití ve městě a školní batohy.

Při navrhování nových modelů a zdokonalování starších úzce spolupracujeme se sportovci Bergans Teamu, kteří naše prototypy testují v přirozených podmínkách, abychom Vám mohli nabídnout propracované a špičkové výrobky. Bez kompromisu.

Odolný sportovní batoh pro zimní aktivity a horolezectví vyniká nízkou hmotností, pohodlným zádových systémem a dostatkem fixačních bodů pro uchycení lyží, snowboardu a cepínů.

Nosný systém

Pevný a pohodlný nosný systém s tvarovaným zádovým panelem. Na použité tkanině neulpívá sníh. Výškově nastavitelné ramenní popruhy. Batoh je přizpůsoben drobnější konstrukci ženského těla.

Batoh

Praktický zadní vstup do hlavní komory batohu, aniž byste museli sundat připnuté lyži či snowboard. Čelní vstup a kapsy na zip.

Kapsy

Velká přední kapsa na lavinovou výbavu. Kapsa na brýle, kapsa na drobnosti a kapsa na bederním pásu. Vnitřní kapsa na cennosti.

Bederní pás

Pohodlný bederní pás umožňuje široký rozsah pohybu.

Další

Kompresní boční popruhy. Poutka na připnutí cepínů. Mnoho bodů na připevnění dalšího materiálu lyží/holí/cepínů. Kompatibilní s hydratačním systémem. Nastavitelný hrudní popruh. Klip na připnutí klíčů. Odepínací držák na helmu.

Technické detaily

Objem: 24 l

Hmotnost: 1 045 g

Materiál: Nylon 200D, Polyester 305D, Cordura® HP RS

Výška postavy: 170 – 195 cm

Další informace

Další informace

Značka Bergans of Norway
Pro Dámské, Pánské
Typ produktu Skialp a lezecké batohy
Aktivita Zimní sporty
Video