Termoizolační fólie RaidLight Survival Blanket

Termoizolační voděodolná fólie první pomoci

Již od: 179,00 Kč

GLGMR01-842
  • Centrální sklad : Na dotaz
    Prodejna Praha 9 : Na dotaz
    Prodejna Litoměřice : Poslední kus

!

Zaškrtněte prosím vybranou velikost

Cena: 0,00 Kč

Popis

Termoizolační voděodolná fólie první pomoci

Izotermická (také termoizolační) fólie patří mezi povinné bezpečnostní prvky na všech dlouhých běžeckých závodech. Ne nadarmo bývá součástí batohů určených pro běh i pro trekking. Nepatrný kousek zlato-stříbrného materiálu dokáže zachránit život.

Reflexní voděodolná fólie  RaidLight Survival Blanket pomoci zamezuje tepelné ztrátě a prochladnutí, nebo přehřátí organismu. Použití je velmi vhodné zejména při úrazech a šokových stavech, ale i v případě, že Vám dochází energie a před sebou máte ještě dlouhou cestu a hrozí extrémní vyčerpání.  

Použití 

Chceme-li udržet tělesné teplo, přikryjeme postiženého stříbrnou stranou fólie k tělu. Chceme-li jej chránit před teplem, přikryjeme jej zlatou stranou fólie k tělu. Stříbrná strana je potažena hliníkem, proto je schopna odrážet a uchovat tělesné teplo. Pokud použijeme fólii stříbrnou stranou od těla postiženého, nedochází k uchovávání tělesného tepla, ale odrážení tepla vnějšího.

Vezměte svůj život do svých rukou a do přírody vyrážejte pro všechny případy vyzbrojeni izotermickou fólií. 65 g hmotnosti a velmi příznivá cena Vás nezatíží. 

Nebudete o ní vědět, dokud nenastane její čas. 

Detaily ve zkratce

  • Hmotnost 65 g
  • Rozměry složené fólie 7, 5 cm x 10 cm
  • Rozměry rozložené fólie: 150 cm x 240 cm
Parametry

Parametry

Značka Raidlight
Pro Dámské, Pánské
Aktivita Běh a fitness
Video