Samsonite Hip-Style 2, taška, unisex

Stylová sportovní taška
1 699,00 Kč
Tento produkt aktuálně nelze koupit
Popis

Samsonite Hip-Style 2 – FLAT TABLET CROSSOVER 9,7"

Společnost Samsonite byla založena v roce 1910. Je tak jednou z prvních značek zabývajících se tvorbou zavazadel. Po více než sto letech své existence si i nadále zachovává svůj vysoký standard. Kupujete-li si výrobek značky Samsonite, kupujete kvalitu a precizní provedení bez kompromisů.

Exteriér

Taštička Samsonite Hip-Style 2 – FLAT TABLET CROSSOVER 9,7", má stylový a elegantní design. Je tvořena kvalitním nylonem s příměsí bavlny, který odolá vašemu neustále se měnícímu rozvrhu. Detaily jsou z matného polyuretanu. Taštička váš tablet chrání, ať cestujete kamkoliv. Je vybavena nastavitelným neodnímatelným ramenním popruhem, který zajistí pohodlné nošení.

Interiér

Taštička má velkou a dvě malé kapsy. Velká a přední jsou vybaveny zavíráním na zip. Velká kapsa obsahuje polstrovaný oddíl pro tablet velikosti maximálně 9,7" a držáky a kroužky na vizitky, karty a psací potřeby. Je v ní dostatek místa na drobné příslušenství. Přední menší kapsa slouží pro vaše osobní předměty. Zadní menší kapsa je otevřená a je tak vhodná pro uložení předmětů, ke kterým potřebujete rychlý přístup.

Rozměry

Vnější rozměry [mm]: 215 x 265 x 55

Vnitřní rozměry [mm]: 190 x 240 x 09

Hmotnost [g]: 200

objem: 2,5  l

Další informace

Další informace

Značka Samsonite
Cena 1 699,00 Kč