Výprodej
-9%

Teplá vlněná sportovně-elegantní čepice Dale Hovden

Vlněná čepice

1 290,00 Kč

Již od: 1 169,00 Kč

48081-T
  • Centrální sklad : Na dotaz
    Prodejna Praha 9 : Poslední kus
    Prodejna Litoměřice : Na dotaz

!

Zaškrtněte prosím vybranou velikost

Cena: 0,00 Kč

Popis

Vlněná čepice

Z pokladnice originálních designů Dale of Norway vzešla i čepice Hovden Hat.

Sportovní i elegantní teplá vlněná čepice Hovden Hat je vyrobená s velmi jemné a lehké Merino vlny. Díky použitému materiálu a důmyslně vypracovanému jemnému vzoru je možné tuto čepici nosit od rána do večera. Pro volný čas i office time.  Bílé vlákno je speciálně ošetřené a odolné vůči špíně a skvrnám. 

„VLNĚNÉ ZKUŠENOSTI“ POSBÍRANÉ DALE OF NORWAY JSOU ZKRÁTKA GENIÁLNÍ

Vlna zahřeje v chladném počasí a chladí v horkých dnech. Její nevšední vlákna dokážou absorbovat vlhkost až do 30 % své hmotnosti, odvést ji od těla a uchovat pokožku v suchu a pohodlí bez ohledu na okolní teplotu.

Nejdokonalejší vlákno pro každou příležitost do každého počasí – vyvinuto přírodou  

Nevšedně jemné, měkké a zkadeřené přírodní vlákno ovčí vlny vyniká přirozenou pružností, která ještě zvyšuje jeho kvality a výkon. Vlna je nejen teplá, ale také odolná vůči zápachům, antimikrobiální, prodyšná, izolující, extrémně odolná a antistatická. Tedy ideální pro široký sortiment výrobků, od technického oblečení pro sport po nejjemnější elegantní vlněné obleky. Její struktura poskytuje neopakovatelnou a nesmírně hodnotnou kombinaci pohodlí a vysokého výkonu. Příroda jí dala do vínku i další důležité parametry: ekologickou nezávadnost, obnovitelnost, snadnou údržbu a nemačkavost.

Ovčí merino vlna pochází ze speciálně vyšlechtěných ovcí, žijících v chladnějších a vlhčích oblastech (Nový Zéland, Austrálie). Ovce chrání v drsné přírodě nejtechničtější přírodní vlákna, která člověk sice nedovede vyrobit, ale naštěstí je umí zpracovat. Tato vlákna jsou mnohem jemnější než tradiční vlna. Merino vlna je hedvábně jemná, má vyšší schopnost izolace a je prodyšnější.

Čepice Hovden je propracována do nejmenších detailů

  • velikost vhodná pro ženy a muže
  • 100% hedvábně jemná merino vlna
  • jednovrstvý úplet
  • možnost praní v pračce - speciální program na vlnu a s pracím prostředkem určeným na vlnu
Parametry

Parametry

Značka Dale of Norway
Pro UNI
Typ produktu Čepice
Aktivita Zimní sporty
Video

Mohlo by se Vám líbit